Сергій ОХРІМЧУК

Полістильовий скрипаль-віртуоз. З легкістю грає як фольклор, так і джаз, рок, авангард. Маючи класичну скрипкову консерваторську освіту, самостійно опанував різні народні регіональні стилі гри на скрипці. Працює з багатьма відомими українськими та зарубіжними виконавцями та гуртами: Олег Скрипка, Олексій Кабанов, “Океан Ельзи”, Млада, Руслана, “Божичі”, “Red Cardell” (Франція), Dimitri Naiditch (Франція), “Карпатяни” (тепер “PoliКарп”) та ін.

У 1997 закінчив Київську консерваторію по класу скрипки. Грав у експериментальному рок-гурті “Біокорд” та тріо сучасної імпровізаційної музики “САТ”(де випрацьовував власний імпровізаційний стиль гри). Виконував музику сучасних українських композиторів О.Карнака, А.Загайкевич, С.Зажитька, Л.Юріної, В.Польової, Д.Перцева, І.Тараненка та ін. Створював музику до кіно та театральних вистав (разом з О.Нестеровим, А.Загайкевич, О.Кохановським та ін.) Співпрацював з режисерами Д.Богомазовим, В.Троїцьким, М.Немировською (Ізраїль). Брав участь у різноманітних музично-театральних перформансах, мультимедійних проектах. З 1993 р. працював на кафедрі етномузикології Київської консерваторії, проводив роботу зі збирання, дослідження та відтворення автентичної скрипкової музики. Брав участь у наукових фольклорних конференціях в Україні, Польщі, Росії.

Керівник інструментальної капели “Надобридень”, учасник фольклористичного ансамблю “Древо”. Вивчає та виконує етнічну скрипкову музику різних країн. Експериментує з поєднанням багатьох музичних мов. З 2000 р. викладав на кафедрі старовинної музики НМАУ. Створив декілька програм з провідними джазовими музикантами України та Польщі, брав участь у багатьох джазових фестивалях. Багаторазово виступав на фестивалях “Київ Музик Фест”, “Музичні прем’єри сезону”, “Музика молодих”. В різноманітних складах гастролював у Франції, Німеччині, Чехії, Польщі, Литві, Латвії, Росії, Узбекистані.
 

На сайті:

 

Інтерв’ю:

Сергій Охрімчук – список відтворення на YouTube »

 

Дискографія:

  1. “High Skies”. – Біокорд, 1995.
  2. “Долина Муз”. – САТ, 2006.
  3. Віктор Пушкар, Сергій Охрімчук. [chomub.ini]. Придворна музика, якою вона [не] могла бути.
  4. Віктор Пушкар, Сергій Охрімчук. [chomub.ini].
  5. Фольклорний ансамбль “Божичі”, Сергій Охрімчук. Українські танці. Частина 2.